Редакція сайту Vgorode разом з простором o'go створили проєкт «Хроніки унікальності», де акцентують увагу на самосприйнятті, індивідуальності та різноманітності.

Розкривай свою

унікальність ІЗ o'go

Проєкт складатиметься з серії інтерв’ю з українцями, які свою унікальність пов’язали з професією та тепер прославляють країну своїми талантами. Герої проєкту — це хореограф-постановник Руслан Махов та художник Артур Солецький.

Редакція сайту Vgorode разом з простором o'go створили проєкт «Хроніки унікальності», де акцентують увагу на самосприйнятті, індивідуальності та різноманітності.

Розкривай свою

унікальність ІЗ o'go

Проєкт складатиметься з серії інтерв’ю з українцями, які свою унікальність пов’язали з професією та тепер прославляють країну своїми талантами. Герої проєкту — це хореограф-постановник Руслан Махов та художник Артур Солецький.

Розкриваємо перед вами історію унікальності у контексті o'go — простору для повнолітніх користувачів нікотиновмісної продукції, який об’єднує людей, які живуть в стилі on the go*: у постійному русі до яскравих емоцій та пошуку нового експірієнсу. Це ком’юніті людей, які надихають один одного дивитися на світ ширше та помічати усі можливості, які кожного дня постають перед нами.

*у русі

o'go розділяє думку, що круто жити у суспільстві, де всі «ок» з твоїми звичками. o'go — це саме той простір, де кожен знайде щось для себе, де кожен може бути тим, ким хоче бути, та відчувати постійну підтримку ком’юніті.

це простір для тих, хто обирає унікальність

Тому що це дозволяє виражати себе через власний стиль, ідеї, творчість і вибір життєвого шляху.

Бути унікальним означає приймати себе таким, який ти є, з усіма своїми особливостями.

Кожна особистість ділиться своїм експірієнсом, сприяючи обміну ідеями та взаєморозумінню.

Кожна особистість ділиться своїм експірієнсом, сприяючи обміну ідеями, розвитку та взаєморозумінню.

Унікальний підхід до життя генерує цікаві інсайти та сприяє глибшому розумінню ситуацій.

А ти вже знаєш про свою унікальність?

В особливому просторі o'go кожна історія, кожен талант, кожне прагнення набувають свого виняткового значення. Тут немає стандартів чи обмежень. Кожен може стати тим, ким хоче бути, та зробити свій неповторний внесок у цю спільноту.

Читай наступні матеріали проєкту «Хроніки унікальності» та підписуйся на сторінку o'go в Instagram і в Telegram-спільноті «Майстерня». Будь першим, хто дізнається про найцікавіше!